İsmi Neden "Huzurlu"?

Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla e-ticarete olan ilgi de arttı. Aynı oranda insanların birbirine karşı olan güveni azaldı. Ancak burada Huzurlu’nun güven verdiği kullanıcı kitlesi gözle görülür bir artışa sahne oluyor.

Böyle bir zamanda ismimiz de olan "huzur"dan yola çıkarak "huzurlu bir alışveriş" amacıyla güven ve huzuru bir arada veren bir site olmayı hedefledik. İndirimli ve uygun fiyatlı ürünler, yeni çıkan kitaplar, en çok satan kitaplar ve güncel kitaplar hakkında her gün güncellenen altyapısı ile okuyucunun kitaba daha kolay ulaşmasını sağlamaya çalışıyoruz.  Severek kullanacağınıza inanıyoruz.

Huzurlu.com.tr ne zaman kuruldu?

Huzurlu’nun e-ticaret hayatı 2 yıl önce başlamış olsa da 30 yıllık yayıncılık tecrübesinin vermiş olduğu bilgi ve birikimle e-ticaret hayatına atıldı. İnternet ortamında kitap satışı konusunda ciddi bir pazar bulunuyor. Bu pazardaki yerini kısa bir süre önce alan “Huzurlu” sizlere daha iyi koşullarda hizmet verebilmek için her geçen gün çalışmalarını güncelleyerek yenileniyor.

Farklı birçok kategoride aradığınız ürünü huzurlu.com.tr’ de bulabileceksiniz. Şayet aradığınız ürünü bulamadığınız takdirde, “Online Chat” bölümünden iletişime geçerek istemiş olduğunuz kitabı belirtebileceğiniz bir hizmetimiz  de bulunmaktadır. Eğer online bölümden iletişim kuramazsanız mail yolu ile de talep de bulunabilirsiniz. Huzurlu’nun birçok özel avantajı vardır. 

Huzurlu.com.tr olarak hedefimiz: 

Huzurlu.com.tr olarak hedefimiz; kalite, güven ve samimiyet esaslarından ödün vermeden, güncel ve titiz bir çalışma anlayışıyla internet mağazacılığının “en huzurlu’’ adresi olmaktır. Binlerce kitapsevere hizmet vermeye çalışmamızın yanı sıra, sektörümüzdeki birçok internet sitesinin sağlayamadığı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Hedeflerimiz arasında Türkiye’de kitap denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almak vardır. Siz değerli müşterilerimiz ile bunu başaracağımıza inanıyoruz.

 

Sitemizde Alışveriş Neden Güvenli ?

Kişişel Bilgilerinizin Güvenliği

 Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. huzurlu.com.tr ‘de bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

Bilgilerinizin gerçekten sadece huzurlu.com.tr ‘ye gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan Next Generation 2 ile güvenlik altına alınmıştır ve Global Sign güvencesindedir. Firmamız “huzurlu.com.tr” olarak Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçmiştir. 

Huzurlu Alışverişler.

 


Product successfully added to the product comparison!